top of page

Inglise keel teismelistele ja täiskasvanutele Happy Teen English Club Viimsis ja eraõpetajad

lastele 9-15 a.

51792626-concept-of-travel-or-studying-english-open-book-with-english-symbols-flat-design-

45 min.

Viimsi

Lapsed 8–12 aastat

Esmaspäev / kolmapäev kell 18.30

Esmaspäev / kolmapäev kell 15.30

Lapsed 12–15 aastat

Teisipäev / neljapäev kell 18.30

https://forms.gle/xW4iJRDVuqvhxKhL7

English Language individual classes (1).png

Proovitund - tasuta

Kuukaart 49 eurot (1 kord nädalas)

85 eurot (2 korda nädalas)

Maksmine võimalik pangaülekandega

Info

Happy Teen English Club on suhtlusklubi teismelistele, kus arutatakse inglise keeles põnevaid teemasid, mängitakse mänge, lahendatakse ristsõnu ja palju muud. Samuti pööratakse tähelepanu lugemisele, grammatikale ja sõnavara laiendamisele.

Õpetamine toimub programmi "New Challenges" alusel, mis annab õpilastele stiimuli ja motivatsiooni kasvuks, aitab tugevdada enesekindlust, loovust ja kõrget tootlikkust. Programm aitab õpilastel omandada sotsiaalset teadlikkust, tugevdada positiivseid väärtusi ning süstemaatiliselt arendada keeleoskusi, et teismelistest saaksid enesekindlad maailmakodanikud.

  • Selge grammatika ja sõnavara Programm sisaldab selget lähenemist grammatikale ja sõnavarale, koos harjutustega nii suulise kui ka kirjaliku oskuse arendamiseks.

  • Reaalse maailma toomine klassiruumi See on põhjalik kursus, kus kasutatakse rahvusvahelisi teemasid, et tutvustada reaalset maailma klassiruumis, muutes selle meie õpilaste jaoks asjakohaseks ja julgustades neid mõtlema ümbritseva maailma üle.

  • Mitmekesised üritused huvitavate teemadega Meie programm on täis erksaid ja keerulisi ülesandeid, milles meie õpilastele meeldib osaleda. Õpilased näevad, et raskustega toimetulek võib olla lõbus ja põnev tegevus, tugevdades samal ajal nende enesekindlust.

  • Rikkalikud ressursid kaasamiseks ja motiveerimiseks Õpetamine annab õpilastele palju praktikat nende keeleoskuste arendamiseks. Kasutades hindamisprogrammi, kontrollime õpilaste õpitulemusi ja tuvastame, kellele võib vajalik olla täiendav abi või täiendavad ülesanded.

 

KUI TEIE LAPSEL ON ABI VAJA KOOLIPROGRAMMIS, SIIS ME AITAME TEID!

MEIL TÖÖTAVAD PROFESSIONAALSED ERAÕPETAJAD, KES VALIVAD TEIE LAPSELE PROGRAMMI.

ERAÕPETAJATE TUNDIDE HINNAD - 20 EUR - 55 MINUTIT.

bottom of page