top of page

Suve linnalaager MORKOVKA ja
Happy Classes

morkovka mp4.png

Tule augustis 2024 meiega Peetri ja Viimsis, kus kaks kooli "Happy Classes" ja "Vene keele kool kakskeelsetele lastele Morkovka" pakuvad kahte põnevat vahetust! Oleme teile kokku pannud mitmekülgse huvidepudru, mis lubab saada tõeliseks seikluseks, täis lõbu, naeru ja põnevaid avastusi.

Vahetused -
5.-8. august 2024 - Viimsi
12.-15. august 2024 - Peetri

Vahetuse programm sisaldab:

• Sukeldumine kirjandusmaailma: Avastame populaarse lasteraamatu "Rebase Mikki Päevik" maailma, mis kindlasti meeldib kõigile lastele, loome raamatu tegelased ja esitame väikese nukunäidendi.
• Mõistatuste ja otsingute dešifreerimine: Lahendame keerulised mõistatused, dešifreerime koodid, uurime meresõnastikku ja Morsesõna meie äärmiselt haaravas otsingus.
• Ekskursioonid ja loomingulised töötoad: Külastame raamatukogu, millel on suurim venekeelne lastekirjanduse osakond, kus ootavad meid põnev ekskursioon ja loominguline töötuba.
• Loome maalil: Arendame oma loomingulist potentsiaali, luues pildi suurele lõuendile.
• Seiklused viikingikülas ja Kiviõli pargis: Veame läbi aktiivseid päevi, mis on täis lõbu ja uusi avastusi.

Töörežiim: Päevad algavad kell 09:30 ja lõppevad kell 17:00.

Osavõtutasu: 239 eurot vahetuse kohta — kõik sisaldub (tunnid, materjalid, tellitud buss, piletid Kiviõli parki, lõuna ja õhtuoode).

Grupid: Mitte rohkem kui 14 inimest.

Osalejate vanus: 7 kuni 13 aastat.

Laagri juhtimine: Laagrit juhivad Jekaterina Luzik ja Happy Classes'i õpetajad-spetsialistid.

Ärge jätke võimalust veeta suvi lõbusalt ja produktiivselt, sukeldudes põnevasse vene keele ja raamatute maailma! Kingi oma lapsele unustamatud elamused ja uued teadmised!

https://forms.gle/ZJdxnjX8Zcbxup4p6
www.happyclasses.ee
www.morkovkakool.ee 

bottom of page