top of page
Ребенок смотрит вверх

Happy Classes - laste haridus, areng 
ja puhkus

Koolituskeskuses Happy Classes usume, et kõige olulisemad on meie õpilased ja nende vanemad. Meie täiendav hariduskool asutati Viimsis 2019. aastal ja pakub kõige kaasaegsemat täiendõpet lastele vanuses 1 kuni 16 aastat. Korraldame ka temaatilisi linna- ja välilaagreid, kus igal lapsel on lõbus, hea ja huvitav. Võtke meiega ühendust, et alustada teie lapse eduka tee suunas. Aitame inglise, eesti, matemaatika küsimustes, leiame õpetaja, korraldame lastegrupi reisi või pakume osalemist spordi- ja loovuslaagris Eestis ja väljaspool seda.

Meie Huviringid

Группа друзей Отправляясь на экскурсию

Happy Classes'i linna- ja välilaagrites leiab iga laps endale meelepärase tegevuse.

Meie kogenud ja professionaalne personal tagab kõigile osalejatele lõbusa ja turvalise vaba aja veetmise.

Viie aasta jooksul laagrite korraldamise kogemusega oleme õppinud koostama vaheldusrikkaid laagriprogramme, nii et iga laps saaks proovida midagi uut ja omandada uusi oskusi. Oluline on märkida, et me ei korda programme, ja kui lapsed osalevad mitmel laagrisessioonil, on neil sama lõbus ja huvitav kui uutel osalejatel.

Juba mitu hooaega on meie juurde tulnud ja tulevad lapsed, et osaleda spordi- ja loovuslaagrites, mida Happy Classes korraldab koostöös surfikooli ja lumelauakooli Time to Surf'iga Eestis.

 

Võta meiega ühendust: 

www.happyclasses.ee,

+372 55592043, info@happyclasses.ee

Loome emotsioone ja mälestusi

Meie juures on alati lõbus ja huvitav!

happy classes 3.jpg
happy classes 5.JPG
happy classes.jpg
happy classes 6.JPG
bottom of page