top of page

Vene keel ja kirjatehnika

lastele 8-13.a 

45 min.

РУССКИЙ ЯЗЫК.png

Viimsi 

Lapsed 8-13 a.

Reede kl 15.00

 

​Kuutasu- 39 eurot

​​​

Registreerimine:

https://forms.gle/xW4iJRDVuqvhxKhL7

Vene keel ja kirjutamine lastele, kes käivad eestikeelsetes koolides. Hoidkem nende oskust kirjutada ilusat vene keelt. Oma emakeeles raamatute lugemine on alati põnev ja kasulik.

Tundi viib läbi vene keele ja kirjanduse õpetaja Diana. Tund toimub reedeti Happy Classes Koolituskeskuses kell 15.00 aadressil Randvere 9, Haabneeme, Viimsi vald.
 

Lastel vene keeles lugemise ja kirjutamise õppimine on oluline ja kasulik ülesanne. Emakeele oskus tagab kultuurilise seose ja säilitab pärandi. Lisaks avavad lugemise ja kirjutamise oskused vene keeles lastele vene kirjanduse, ajaloo ja traditsioonide rikkuse.

Sageli juhtub, et kakskeelses keskkonnas kasvavad lapsed ei valda oma emakeelt alati piisavalt kindlalt. See võib mõjutada nende võimet väljendada oma mõtteid, mõista kultuurilisi kontekste ja hoida lähedasi suhteid sugulastega.
 

Õpetades lapsi õigesti vene keeles lugema ja kirjutama, kingime neile mitte ainult vahendid edukaks suhtlemiseks, vaid tugevdame ka nende juuri. See soodustab ka loogilise mõtlemise, loovate võimete ja sõnavara rikastamise arengut.

Seega on emakeele õpetamine vene keeles mitte ainult investeering laste intellektuaalsesse tulevikku, vaid ka kultuuripärandi säilitamine, mis on oluline tasakaalu saavutamiseks kaasaegse elustiili ja traditsioonide vahel.
 

Hind on 39 eurot kuus. Registreerimine telefoni teel 55592043 või lingi kaudu allpool.

bottom of page